Jizerské hory

... všechno co jste chtěli vědět o Jizerkách, ale báli jste se zeptat

Úvod > Aktuality > Přesun stránky na JIZERKY.BAF.CZ
Úvod Mapa WWW odkazy Anketa Vrcholová knížka

Přesun stránky na JIZERKY.BAF.CZ

27.1.2001 - Martin Tržický
Náhle a téměř bez varování jsem přesunul stránku o Jizerkách z adresy sorry.vse.cz/~xtrzm01/windows/uvod.html na jizerky.baf.cz. Protože se pomalu nachyluje čas mého studia na VŠE, musel jsem ukončit provozování svojí stránky na školním serveru a přestěhovat ji jinam.

Pár poznámek k počítání přístupů:
Stránka o Jizerkách existuje někdy od konce roku 1997 a od roku 1998 je na úvodní stránce počítadlo přístupů. V minulosti však bylo toto počítadlo nejméně dvakrát vynulováno (díky problémům na serveru sorry). Proto jsem si stránku zaregistroval (9.12.1999) na www.navrcholu.cz kde jsou dostupné statistiky přístupů na tuto stránku. Služba na navrcholu.cz však neposkytuje počítadlo přístupů, které bych si mohl umístit na stránku, a proto jsem si stránku dnes (27.1.2001) zaregistroval na www.toplist.cz, kde jsou též k nahlédnutí statistiky přístupů a hlavně jsem si na úvodní stránku mohl umístit nové počítadlo přístupů. Jelikož stránka není nová (pouze nově přesunutá) nastavil jsem počítání na toplist.cz od čísla 3133, které do dnešního dne naměřila služba na navrcholu.cz.
Podtrženo a sečteno: statistiky přístupů na stránku o Jizerkách teď měří 2 služby (navrcholu.cz a toplist.cz) a z jedné z nich (toplist.cz) používám na úvodní stránce počítadlo přístupů.

Diskuze

zatím bez příspěvků
< přidat >

www.jizerky.eu


Aktuálně


Nejžádanější


Statistiky