Jizerské hory

... všechno co jste chtěli vědět o Jizerkách, ale báli jste se zeptat

Úvod > O stránce
Úvod Mapa WWW odkazy Anketa Vrcholová knížka

O stránce

Co?
Nacházíte se na informačním portálu o Jizerských horách. Jeho cílem je informovat o různých událostech či zajímavých místech a pomocí článků, diskuzí a fotografií společně sdílet zážitky z tohoto pohoří i podhůří.
Kdy?
Tyto stránky jsem začal vytvářet během mého studia na VŠE na přelomu let 1997/98 a od té doby procházejí naustálým vývojem. Úplně první verze se bohužel nedochovala (zbyl jedinný obrázek stránky z července 1998), z historických důvodů je k nahlédnutí druhá a třetí verze.
Proč?
Vytvořením stránky o Jizerkách jsem kdysi zabil dvě mouchy jednou ranou. Zaprvé jsem chtěl zaplnit informační mezeru v tehdejším světě internetu, neboť v té době žádná stránka věnující se Jizerským horám neexistovala! A zadruhé jsem za ni dostal zápočet.
Kdo?
Autorem stránek je Martin Tržický. Mám na starosti jejich psaní, vzhled a obsah. Od začátku se na tvorbě stránek také podílí i můj bratr Tomáš, který je recenzentem textů a autorem většiny fotografií.
V letech 2001-2003 jsem měl tu čest zde hostovat stránky o jizerskohorských pomníčcích, pro které mi texty a obrázky ze svého archivu poskytl Herbert Endler.
Při tvorbě textů uvítám jakoukoliv spolupráci, pokud zde chcete přispívat články či aktualitami, tak mne prosím kontaktujte.

Kontakty

Martin Tržickýe-mail: martin.trzicky@centrum.cz
 ICQ#: 57405779 ICQ status
Tomáš Tržickýe-mail: tomas.trzicky(at)seznam.cz
 osobní stránka

Diskuze

zatím bez příspěvků
< přidat >

www.jizerky.eu


Aktuálně


Nejžádanější


Statistiky